התקשרו אלינונווטו אלינו

אודות הממדיון

המימידיון - פארק המים הגדול ביותר במדינה, מצוי בלב תל אביב באזור ירוק ופורח, במתחם גני יהושע.
המימדיון משתרע על פני 100 דונם של מדשאות ירוקות, שטחים מוצלים ופינות ישיבה מטופחות, עם 5,000 כיסאות נוח צבעוניים הפזורים בשטח הפארק.

בפארק אפשר למצוא מגלשות מים ובריכות שחייה במבחר צורות, המותאמות לגילאים שונים. כל מגלשה וכל בריכה היא אטרקציה מדליקה ומיוחדת במינה: מגלשות מטאור, מסלול אבובים מהיר , מסלול אבובים איטי, בריכת גלים, בריכה שחיה חצי אולימפית, עולם הילד- לילדים ופעוטות, בריכת ההרפתקאות ועוד ועוד...

כדי לגוון את שהייתכם אצלנו, הקמנו שפע של מתקני ספורט, כגון: מגרש כדורסל, שערי כדורגל, מגרש כדורעף חופים ועוד. אפשר לשרוף קלוריות ואחר כך לקפוץ למים, או לטבול בבריכה ואחר כך להמשיך ולהוציא את האדרנלין במגרש. הכול אפשרי!

מי שרוצים לנוח קצת מכל ההרפתקאות, יכולים להתרגע מול הבמה המרכזית - צוות הבידור שלנו כבר ידאג לעורר בכם את מצב הרוח ולשמר את המורל הגבוה. באותה ההזדמנות, תוכלו לקנות משהו טעים במזנון ולאכול בתיאבון. 

לנוחיותכם, הצבנו  תאי אחסון (לוקרים) לשמירת חפצים, באזור המלתחות. תוכלו לשים שם את כל מה שיקר לכם למשך היום ובסוף הבילוי לקחת אותו בבטחה (בתשלום סימלי נוסף).

שימו לב! אין להבעיר אש בשטח הפארק, אך ניתן לערוך פיקניק בשטח הגן או ליהנות ממגוון הארוחות והחטיפים שבמזנון. כמו כן אין להכניס בקבוקי זכוכית לשטח האתר. תבלו!


לימים ושעות הפעילות לחץ כאן
לצור קשר לחץ כאן

פארק המים מימדיון, פארק גני יהושע, שד' רוקח, תל אביב
טל: 6422777 – 03
פקס: 6422925 – 03
דוא"ל: water@meymadion.co.il


איך לתכנן את הביקור?
אם הגעתם לביקור בתל אביב עם המשפחה או סתם בא לכם ל"התפרק" ולהשתולל, המימדיון הוא מקום שאסור להחמיץ!
משך הביקור תלוי בכם, אך בדרך כלל כדאי לפנות כ-6-5 שעות כדי לחוות וליהנות מכל המתקנים והאטרקציות שיש לנו להציע, במלואם.
ניתן לערוך פיקניק גם בשטח הפארק או ליהנות ממגוון הארוחות והחטיפים שבמזנון (ניתן להכניס לשטח הפארק דברי מזון מהבית אך לא מחברות קייטרינג או שירותי משלוחים).
*העישון בשטח המתקנים, כולל באזור התור ובכל מבני האתר, אסור בהחלט.
מחוץ למימדיון (מרחק הליכה ברגל) נמצא פארק גני יהושע. גם שם אפשר לערוך פיקניק ולמנגל על הדשא.

בימי הקיץ החמים, עשו לכם הרגל קבוע ובואו לבלות במקום שיצנן אתכם וישכיח מכם את החום הגדול והלחות הכבדה. משך הביקור תלוי בכמות האנרגיה והאהבה שלכם למים .. וגם אם לא.. תוכלו ליהנות מישיבה רגועה בכסא נוח מוצל ולנוח, בעוד הילדים נהנים ומשתובבים. ניתן לערוך פיקניק גם בשטח הגן או ליהנות ממגוון הארוחות והחטיפים שבמזנון....

  • ילד מגיל שנתיים חייב בכרטיס.
  • לא ניתן להיכנס עם נשק לאתר.
  • לא ניתן להיכנס עם כלי זכוכית, גזיות ומנגלים לשטח הפארק.
  • לא ניתן להכניס משקאות אלכוהוליים לשטח הפארק.
  • הנהלת הפארק אינה אחראית לאבדות, גניבות או כל נזק בשטח הפארק.

טל' לבירורים: 03-6422777.

*אין החזרה כספית בגין כרטיס שלא מומש.